Lamine Yat İmalat

Lamine tekne imalatında ithal egzotik, maun ve tik gibi ağaçlar fırınlanarak kullanılmaktadır. Bu ağaçlar sayesinde teknelerin ömrü daha uzun olmaktadır. Lamine yatlar uluslararası Loyd ve/veya CE standartlarına göre üretilmektedir. Epoksi, en çok bu tür ağaçlara uyum gösterdiğinden, lamine tekne yapımında tercih edilmektedir.

Lamine tekniği uygulanırken en çok dikkat edilecek hususlar; ağaç seçimi, iyi fırınlanması ve kurutulmasıdır. Tüm bunların yanı sıra kaliteli epoksi seçimi ve uygun ortamda uygulanması da gerekmektedir. Epoksi’nin katmanlara iyi nüfuz etmesinden dolayı ağacı sertleştirip ömrünü uzatmaktadır.

Tersanemize uğramak demek, deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde iyi bir projenin ardından isteğinize uygun bir tekneye de sahip olacaksınız anlamına gelmektedir. İstediğiniz takdirde, tekneniz suya indikten sonra da hizmetlerimiz devam edecektir.

Lamine tekne yaptırmak istiyorsanız...

Öncelikle isteklerinize ve uluslararası standartlara uygun bir projeyi hayata geçirmekle yükümlüyüz. En önemli aşamalardan biri de ağaç seçimidir. Ardından, uygun ağaç seçimi en önemli adım olacaktır. Lamine bir tekne, büyüklük ve özelliklerine göre, 10 ay gibi bir süreçte üretilmektedir.

İmalatlarımızda lamine teknikleri uygulanmakta ve her aşamaya titizlikle önem verilmektedir. Lamine Tekne üretimi başından sonuna kadar belirli kurallarda ve standartlar da yapılmalıdır. Ağaç seçimi ve uygulanması, makine motor tesisatları, elektronik devreler, yelken donanımları, mobilya aksamları gibi detaylar oldukça zahmetli, bir o kadar da çok dikkat edilmesi gereken bir iştir. Tekne imalatı esnasındaki hatalar geri dönülmesi güç sorunları ve maddi kayıpları da beraberinde getireceğinden, Guletti Yat Sanayi tecrübeli ve deneyimli bir kadro ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sizler de bir gün güzel ve yeni bir lamine tekne sahibi olmak istiyorsanız bizlerle görüşmeden karar vermeyin.

Ahşap Yat İmalatı
Ahşap Yat İmalatı
Ahşap Yat İmalatı