Ahşap Yat İmalat

Ahşap yat imalatında eskiden çam, meşe, kestane gibi yerli ağaçlar kullanılmaktaydı. Günümüzde ise egzotik, maun, tik gibi fırınlanmış ithal ağaçlar kullanılmaktadır. Bu ağaçlar sayesinde teknelerin ömrü daha uzun olmaktadır. Yatlar uluslararası Loyd ve/veya CE standartlarına göre üretilmektedir. Ülkemizde, Mavi Yolculuk ve tekne kiralamaya olan ilginin son yıllarda artmış olması, bu tür teknelerin üretimlerini hızlandırmıştır. İç pazarın yanı sıra uluslararası pazarda da bu tür tekneler rahatlıkla alıcı bulmaktadır.

Tersanemize uğramak demek, deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde iyi bir projenin ardından isteğinize uygun bir tekneye de sahip olacaksınız anlamına gelmektedir. İstediğiniz takdirde, tekneniz suya indikten sonra da hizmetlerimiz devam edecektir.

Ahşap bir yat yaptırmak istiyorsanız...

Öncelikle isteklerinize ve uluslararası standartlara uygun bir projeyi hayata geçirmekle yükümlüyüz. En önemli aşamalardan biri de ağaç seçimidir. Ardından, uygun ağaç seçimi en önemli adım olacaktır. Bir yat, büyüklük ve özelliklerine göre, 10 ay gibi bir süreçte üretilmektedir.

İmalatlarımızda lamine teknikleri uygulanmakta ve her aşamaya titizlikle önem verilmektedir. Ahşap Yat üretimi başından sonuna kadar belirli kurallarda ve standartlar da yapılmalıdır. Ağaç seçimi ve uygulanması, makine motor tesisatları, elektronik devreler, yelken donanımları, mobilya aksamları gibi detaylar oldukça zahmetli, bir o kadar da çok dikkat edilmesi gereken bir iştir. Tekne imalatı esnasındaki hatalar geri dönülmesi güç sorunları ve maddi kayıpları da beraberinde getireceğinden, Guletti Yat Sanayi tecrübeli ve deneyimli bir kadro ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sizler de bir gün güzel ve yeni bir ahşap yat sahibi olmak istiyorsanız bizlerle görüşmeden karar vermeyin.

Ahşap Yat İmalatı
Ahşap Yat İmalatı
Ahşap Yat İmalatı
Ahşap Yat İmalatı
Ahşap Yat İmalatı
Ahşap Yat İmalatı