Anasayfa Yat İmalat Gulet İmalat Trandil İmalat Kompozit Yat İmalat Aynakıç Yat İmalat Lamine Yat İmalat Tersanemiz İletişim
 

Yat, Gulet ve Tekne Bakım Onarım - Bodrum Türkiye

Facebook Goole+ Youtube
Turkish English French Russian Germany Greece
 
 
Genel olarak tüm tekneler için sezon başlamadan önce yapılması gereken periodik bakımlar vardır. Bunlar tekne ekipmanlarının ve teknenin ömrünü uzatacağı gibi uzun vadede de oldukça ekonomi yapmanıza yardımcı olacaktır. Mevcut ana makineler, jeneratörler, su pompaları, klimalar gibi üniteler ile elektrik-elektronik cihazlar ve  marangoz, boyacı, döşemeci gibi birçok hususta yardıma ve iş gücüne ihtiyacınız olacaktır.

Ticari ve özel tekneler, belirli zamanlarda liman başkanlıkları tarafından yapılacak olan kara ve deniz  kontrolüne hazırlanır.
Su kesitinin altında kalan bölümün bakım ve onarımı yapıldıktan sonra Kara Kontrolü yapılır ve elverişli ise suya indirilir. Tekne sudayken Deniz Kontrolü yapılır. Yapılan kontroller sonucu pozitif ise Denize Elverişlilik Belgesi verilir. Bu nedenle teknelerin periyodik bakımları daima zamanında yapılmalıdır.
Yat, Gulet ve Tekne Bakım Onarım
 

Teknelerde sizlere verebileceğimiz teknik servis hizmetlerimiz:

Ahşap İşçiliği

Teknelerin ahşap bölümleri uzman ekibimiz tarafından malzemenin cinsine göre onarılır veya değiştirilir ve bakımı yapılır.

Tik Döşeme

Güverteye döşenen tik malzemenin uzun ömürlü kalması ve su sızdırmaması çok önemlidir. Macunlama, sistre ve yağlama işlemleri doğru ve hassas bir işçilikle tecrübeli ekipler tarafından yapılmalıdır.

Döşeme

Deniz suyuna, rutubete ve güneş ışınlarına maruz kalan bölümlerde daha kaliteli ve bahsi geçen ortamlara uygun malzeme kullanılmalı ve kaliteli bir işçilik uygulanmalıdır.

Temiz, Pis Su Tankı ve Tesisatı

Temiz su ve atık su tankları ve bağlantıları için paslanmaz malzeme kullanılmalı ve bu konuda uzman kişiler tarafından montajı yapılmalıdır. Kullanılan bu malzemelerin mutat dönemlerde bakım ve onarımları da aksatılmamalıdır.

 
 
Yat, Gulet ve Tekne Bakım Onarım bodrum türkiye Yat, Gulet ve Tekne Bakım Onarım - Bodrum Türkiye
     
Yat, Gulet ve Tekne Bakım Onarım - Bodrum Türkiye Yat, Gulet ve Tekne Bakım Onarım - Bodrum Türkiye
     
- Ahşap Yat İmalatı
- Ahşap Gulet İmalatı
- Ahşap Aynakıç İmalatı
- Lamine Yat İmalatı
- Kompozit Yat İmalatı
- Ahşap Trandil İmalatı
- Yat, Gulet ve Tekne Bakım Onarım
- Yat, Gulet ve Tekne Dekorasyonu
- Tekne Ekspertiz Hizmetleri
- Liman Hizmetleri
- Tekne 3D Tasarım
- Satılık Tekneler
- Kiralık Yatlar
- Referanslarımız
 
 
     
  info@guletti.com