Anasayfa Yat İmalat Gulet İmalat Trandil İmalat Kompozit Yat İmalat Aynakıç Yat İmalat Lamine Yat İmalat Tersanemiz İletişim
 

Kiralık Yat - Bodrum Türkiye

Facebook Goole+ Youtube
Turkish English French Russian Germany Greece
 
 

Türkiye’de yat kiralama ve kiralık guletlerimizle mavi yolculuk hizmeti sunmaktayız. Firmamız bünyesinde her bütçeye uygun kiralık yatlar mevcuttur. Gulet kiralama, özel yat kiralama, ekonomik yat kiralama, lüx yat kiralama ve vip gulet kiralama hizmetlerimizden bazılarıdır.

Gulet tatili, mavi yolculuk ve yat kiralama konusunda uzmanlaşmış kadromuzla ağırlıklı olarak Marmaris, Bodrum, Göcek, Fethiye, Kalkan, Kaş, Kekova, Finike, Antalya, hizmet vermekteyiz. Özel yat gezisi ve gulet tatili her kez için unutulmaz bir tatil seçeneğidir.

Kiralık Yat - Bodrum Türkiye
 

Tekne kiralama servislerimiz ile bölgesine göre mavi tur taleplerinize en uygun teknenin müsaitlik durumuna göre planlamaları yapıp sizlere göstermekteyiz. İş sadece kiralık tekneyi bulmakla kalmayıp bu teknenin size uygun olup olmadığını da iyi tespit gerekmektedir. İhtiyaçlarınıza ve taleplerinize en uygun özel tekneyi organize ettikten sonra size sunmaktayız.

Mavi yolculuk teknelerinin baş aktörü ahşap yelkenli olarak bildiğimiz guletlerdir. Çok uzun tarihler boyunca amaçları doğrultusunda balıkçılık ile taşımacılık için kullanılmıştır bu tekneler. Bu tekneler geçmiş yıllarda çam, meşe ve kestane olarak imal edilmekte idi günümüzde ise egzotik ve maun ağaçlarından imal edilir bu ustalık gerektiren ahşap guletler..Tamamen el emeği ile hazırlanan guletler de işçilik her motifinde kendisini gösterir.Rezervasyon için iletişim bölümünden kontağa gecebilirsiniz.

 
 
 
     
- Ahşap Yat İmalatı
- Ahşap Gulet İmalatı
- Ahşap Aynakıç İmalatı
- Lamine Yat İmalatı
- Kompozit Yat İmalatı
- Ahşap Trandil İmalatı
- Yat, Gulet ve Tekne Bakım Onarım
- Yat, Gulet ve Tekne Dekorasyonu
- Tekne Ekspertiz Hizmetleri
- Liman Hizmetleri
- Tekne 3D Tasarım
- Satılık Tekneler
- Kiralık Yatlar
- Referanslarımız
 
 
     
  info@guletti.com