Anasayfa Yat İmalat Gulet İmalat Trandil İmalat Kompozit Yat İmalat Aynakıç Yat İmalat Lamine Yat İmalat Tersanemiz İletişim
 

Aynakıç Yat İmalat - Bodrum Türkiye

Facebook Goole+ Youtube
Turkish English French Russian Germany Greece
 
 
Kabin sayılarının fazla olmasından dolayı turizimde charter amaçlı kullanıma en uygun Aynakıç teknelerdir. Genelde 14 ile 32 metre uzunluğunda üretilmektedir. Bu teknelerde genellikle uygulanan arma türü KEÇ dir.

Ahşap Aynakıç tekne imalatında eskiden çam, meşe,  kestane gibi yerli ağaçlar kullanılmaktaydı. Günümüzde ise egzotik, maun, tik gibi fırınlanmış ithal ağaçlar kullanılmaktadır. Bu ağaçlar sayesinde teknelerin  ömrü daha uzun olmaktadır.  Aynakıç Tekneler uluslararası  Loyd ve/veya CE standartlarına göre üretilmektedir. Ülkemizde,  Mavi Yolculuk ve tekne kiralamaya olan ilginin son yıllarda artmış olması, bu tür teknelerin üretimlerini hızlandırmıştır. İç pazarın yanı sıra uluslararası pazarda da  bu tür tekneler rahatlıkla alıcı bulmaktadır.

Aynakıç bir tekne yaptırmak istiyor iseniz ?
Öncelikle isteklerinize ve uluslararası standartlara uygun bir projeyi hayata geçirmekle yükümlüyüz. En önemli aşamalardan biri de ağaç seçimidir. Ardından, uygun ağaç seçimi en önemli adım olacaktır. Aynakıç bir tekne, büyüklük ve özelliklerine göre, 10 ay gibi bir süreçte üretilmektedir.

İmalatlarımızda lamine teknikleri uygulanmakta ve her aşamaya  titizlikle önem verilmektedir. Ahşap Aynakıç Tekne üretimi başından sonuna kadar belirli kurallarda ve standartlar da yapılmalıdır. Ağaç seçimi ve uygulanması, makine motor tesisatları, elektronik devreler, yelken donanımları, mobilya aksamları gibi detaylar oldukça zahmetli, bir o kadar da çok dikkat edilmesi gereken bir iştir. Tekne imalatı esnasındaki hatalar geri dönülmesi güç sorunları ve maddi kayıpları da beraberinde getireceğinden, Guletti  Yat Sanayi tecrübeli ve deneyimli  bir kadro ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sizler de bir gün güzel ve yeni bir ahşap aynakıç tekne sahibi olmak istiyorsanız bizlerle görüşmeden karar vermeyin.

 

Üretim Yaptığımız Ahşap Tekneler
Ahşap Yat İmalatı
Ahşap Gulet İmalat
Ahşap ayna kıç tekne imalatı
Lobster  Tekne İmalatı
Yelkenli kotra imalatı
Ahşap Trandil İmalat

 
aynakıç yat yapımı ahşap aynakıç yat imalt türkiye ahşap aynakıç yat imalt türkiye bodrum
     
- Ahşap Yat İmalatı
- Ahşap Gulet İmalatı
- Ahşap Aynakıç İmalatı
- Lamine Yat İmalatı
- Kompozit Yat İmalatı
- Ahşap Trandil İmalatı
- Yat, Gulet ve Tekne Bakım Onarım
- Yat, Gulet ve Tekne Dekorasyonu
- Tekne Ekspertiz Hizmetleri
- Liman Hizmetleri
- Tekne 3D Tasarım
- Satılık Tekneler
- Kiralık Yatlar
- Referanslarımız
 
 
     
  info@guletti.com