Anasayfa Yat İmalat Gulet İmalat Trandil İmalat Kompozit Yat İmalat Aynakıç Yat İmalat Lamine Yat İmalat Tersanemiz İletişim
 

Ahşap Trandil İmalat - Bodrum Türkiye

Facebook Goole+ Youtube
Turkish English French Russian Germany Greece
 
 
Trandiller Ege’nin sert rüzgarlı ve dalgalı denizine en uygun tekne modellerinden biridir. Eski dönemlerde balıkçılık ve süngercilik alanında çok kullanılan bir modeldir. En ve boy oranı 1/3 olarak tasarlanmaktadır. Trandil çeşitli arma uygulamalarına da uygun bir teknedir.

Boyut bakımından diğer tekne türlerinden daha küçük olduğu için kullanımı daha kolaydır.

Ahşap Trandil tekne imalatında eskiden çam, meşe,  kestane gibi yerli ağaçlar kullanılmaktaydı. Günümüzde ise egzotik, maun, tik gibi fırınlanmış ithal ağaçlar kullanılmaktadır. Bu ağaçlar sayesinde teknelerin  ömrü daha uzun olmaktadır.  Trandil Tekneler uluslararası  Loyd ve/veya CE standartlarına göre üretilmektedir. Motor yerine yelken açarak rüzgar keyfini yaşamak isteyen meraklılar Trandil modelini tercih etmektedirler. Bu tür tekneleri kiralamaya olan ilginin son yıllarda artmış olması üretimlerini hızlandırmıştır.
Ahşap Trandil İmalat - Bodrum Türkiye
 
İç pazarın yanı sıra uluslararası pazarda da  bu tür tekneler rahatlıkla alıcı bulmaktadır.

Tersanemize uğramak demek, deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde iyi bir projenin ardından isteğinize uygun bir tekneye de sahip olacaksınız anlamına gelmektedir. İstediğiniz takdirde, tekneniz suya indikten sonra da hizmetlerimiz devam edecektir.
 

Ahşap bir trandil yaptırmak istiyor iseniz ?
Öncelikle isteklerinize ve uluslararası standartlara uygun bir projeyi hayata geçirmekle yükümlüyüz. En önemli aşamalardan biri de ağaç seçimidir. Ardından, uygun ağaç seçimi en önemli adım olacaktır. Trandil modeli, büyüklük ve özelliklerine göre, 6 ile 12 ay gibi bir süreçte üretilmektedir.

İmalatlarımızda lamine teknikleri uygulanmakta ve her aşamaya  titizlikle önem verilmektedir. Trandil üretimi başından sonuna kadar belirli kurallarda ve standartlar da yapılmalıdır. Ağaç seçimi ve uygulanması, makine motor tesisatları, elektronik devreler, yelken donanımları, mobilya aksamları gibi detaylar oldukça zahmetli, bir o kadar da çok dikkat edilmesi gereken bir iştir. Tekne imalatı esnasındaki hatalar geri dönülmesi güç sorunları ve maddi kayıpları da beraberinde getireceğinden, Guletti  Yat Sanayi tecrübeli ve deneyimli  bir kadro ile sizlere hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Sizler de bir gün güzel ve yeni bir Trandil sahibi olmak istiyorsanız bizlerle görüşmeden karar vermeyin.

Üretim Yaptığımız Ahşap Tekneler
Ahşap Yat İmalatı
Ahşap Gulet İmalat
Ahşap ayna kıç tekne imalatı
Lobster  Tekne İmalatı
Yelkenli kotra imalatı
Ahşap Trandil İmalat

 
bodrum türkiye yat tersaneleri bodrum türkiye yat tersaneleri bodrum türkiye yat tersaneleri
     
bodrum türkiye yat tersaneleri bodrum türkiye yat tersaneleri bodrum türkiye yat tersaneleri
     
- Ahşap Yat İmalatı
- Ahşap Gulet İmalatı
- Ahşap Aynakıç İmalatı
- Lamine Yat İmalatı
- Kompozit Yat İmalatı
- Ahşap Trandil İmalatı
- Yat, Gulet ve Tekne Bakım Onarım
- Yat, Gulet ve Tekne Dekorasyonu
- Tekne Ekspertiz Hizmetleri
- Liman Hizmetleri
- Tekne 3D Tasarım
- Satılık Tekneler
- Kiralık Yatlar
- Referanslarımız
 
 
     
  info@guletti.com